Невеликий рейтинг найдивовижніших місць Львова та області, які має побачити кожен турист, відвідавши це неймовірне місто. Звичайно, ми не зможемо назвати всі пам’ятки архітектури, тож пропонуємо 10 найкращих з них.

Площа ринок

Площа Ринок

Жителі Львова знають, що його серце має форму прямокутника – це площа Ринок, яка є символом міста Лева та зовсім не схожа на площі інших міст.

Парк Високий замок

Високий замок

Щоб оцінити всю красу Львова, особливо його історичного центру, варто неодмінно відвідати гору Високий Замок. Невеликі вулички відмінно проглядаються з висоти пташиного польоту, з легкістю дозволяють намітити подальший маршрут подорожі.

Церква Ольги і Єлизавети

церква Ольги і Єлизавети

Можна з упевненістю сказати, що церква Ольги і Єлизавети у Львові є обличчям міста. Саме з цього святого місця починається подорож всіх гостей, які прибувають залізничним транспортом.

Собор Святого Юра

Собор Святого Юра

Собор Святого Юра – культова споруда не тільки для греко-католиків, але і для всього християнського світу, є перлиною архітектури. Львівський Собор Св Юра є діючим, отже той, хто вирішить його відвідати, може також побачити церковну службу.

Личаківське кладовище

Личаківське кладовище

Музейно-історичний комплекс, яких у Європі залишилися одиниці, Личаківський цвинтар, ще з XIX століття став місцем прогулянок романтиків та меланхоліків Львову. Відвідавши музей одного разу, ви вислухаєте історії повні трагізму і самовідданої любові, пізнаєте красу буття.

Криївка

Криївка

Можливо, найколоритніший ресторанчик в усій Україні, Криївка розташована в центрі Львова та представляє собою стилізовану схованку вояків УПА. Вона не має вивіски, а потрапити сюди можна тільки назвавши пароль.

Музей-арсенал

Арсенал

Арсенал – експозиційний відділ Львівського історичного музею. В експозиції представлено зразки старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Музей не має аналогів в Україні.

Олеський замок

Олеський замок

Олеський замок – могутній одинак, що височіє на пагорбах Львівщини. Він став свідком багатьох подій, які за шість століть промайнули та лишили в історії свій слід. Історики припускають, що найстарший замок Галичини, Олеський, побудував один з синів галицько-волинського князя Юрія Львовича, Андрій або Лев, у ХІІІ столітті.

Золочівський замок

Золочівський замок

Золочівський замок – це унікальна пам’ятка архітектурного мистецтва в місті Золочів, неподалік від Львова. Розміщена на перетині торгових шляхів, ця оборонна споруда не раз була в облозі, що, тим не менш, не завадило їй вціліти до наших часів та дивувати туристів своєю красою та величчю.

Підгорецький замок

Підгорецький замок

Підгорецький замок – це пам’ятка архітектури епохи Ренесансу, що поєднує розкіш палацу та бастіонні захисні споруди. Він овіяний легендами з самого початку свого існування, перевірити правдивість яких кожного року наважуються тисячі туристів. Зокрема, Підгірці відомі своїм привидом, Білою пані.

Показати друзям