Тунель кохання – це найромантичніше місце в Україні, куди приїздять закохані та наречені з усієї Європи. Манить їх сюди не лише дивовижний вигляд тунелю, що є ідеальним місцем для весільних фотосесій, а й магічна атмосфера, що пронизана романтикою та нагадує казку.Природа – найталановитіший дизайнер та будівельник, що створює неймовірні шедеври. Тунель кохання в Україні – найкраще тому підтвердження, адже досі точно невідомо, як саме він був створений.

Тунель кохання
Дивовижне місце

Версії створення

Ліс довжиною декілька кілометрів, дерева в якому утворили своїми розлогими гілками живописну арку, породив безліч легенд та вигадок, серед яких історія про нещасне кохання хлопця та дівчини. Батьки були проти їх шлюбу, через що вбита горем дівчина покінчила з життям, кинувшись на колію. Хлопець безуспішно намагався знайти її, та заблукав у місцевому лісі. З тих пір навколо залізної дороги виріс тунель кохання, в якому до наших днів душі закоханих шукають одне одного.

Дехто вважає, що залізничну колію обсадили густою лінією дерев для захисту переміщень поїздів від допитливих очей під час воєнних дій.

Потяг в Тунелі кохання
Потяг в Тунелі кохання

Третя ж версія найбільш прозаїчна: неподалік від залізної дороги працював деревообробний комбінат, працівники якого  регулярно спилювали верхівки дерев. Після закриття комбінату доглядати за насадженнями було нікому, і вони розрослися, утворивши своїми гілками зелений коридор.

Дорога в казковий світ
Дорога в казковий світ

Романтичні повір’я

Рівненський тунель кохання зачаровує з першого погляду – опинившись тут, важко не повірити в його магічну дію та вплив на долю закоханих. Якщо ви опинитесь в цьому осередку любові зі своєю парою, перевірте на собі силу його дії:

  • Якщо водночас загадати одне бажання на двох та поцілуватись, воно неодмінно збудеться.
  • Прогулянка закоханих по тунелю зміцнить союз на довгі роки та зможе повернути втрачену романтику у відносинах.
  • Щоб сімейне життя будо щасливим та безтурботним, молода пара повинна пройтись тут в день своїх заручин.

Навіть якщо у вас немає коханої людини, а всі ваші бажання вже давно здійснились, ви можете просто пройтись наодинці по тунелю чи в компанії друзів. Тут можна довго розглядати чудернацькі сплетіння гілок, узори, які створюють світлові проміжки між деревами та яскраве забарвлення – зелене літом та весною, жовто-багряне восени та білосніжно-біле взимку.

Тунель кохання в різні пори року
Тунель кохання в різні пори року

Як доїхати

Місце, де знаходиться тунель кохання, надійно заховане між селами Клевань та Оржев в Рівненській області. Мандрівка починається з міста Рівне на автобусі, поїзді чи автомобілі. Звідти можна легко потрапити у Клевань: Тунель кохання чекає своїх відвідувачів у будь-який час – цей неймовірно красивий та мальовничий куточок в різні пори року.

Цікавий факт

  • Зовсім недалеко звідси, біля міста Дубно і села Тараканів, знаходиться ще одне дивовижне та загадкове місце – Тараканівський форт, який довгий час був форпостом Російської імперії на Західній Україні.
Рівненський Тунель кохання
Рівненський Тунель кохання

 

Показати друзям